Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Apklausėlė: naudojamas režimas

      Puslapiai:   1   2   3

Pranešimas Zenonas Simaitis    2010 3 01 22:07      

tik M, Av ir Tv bandziau, neisejo ,ir nemoku ,ir nenaudoju, kaip ir R.Blavaščiūnas galiu papigiai atiduot...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rūta Rylaitė    2010 3 22 23:27      

Na praktiškai visada naudojuos Av, bet kartais kai nereikia niekur skubėt fotografuojant M arba Tv.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2010 3 23 8:10      

kai pas mane beveik viskas pilna mechanika, tai nekyla klausimu del rezimu... bet pirmiausia beveik visada galvoju kokio DOF noreciau esamoj kompozicijoj, taip kad mintyse visada "aperture priority"...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas elinax    2010 3 23 13:42      

aš pirmą kartą AV režimą išbandžiau savaitgaly, fotografuodama varžybas. Tiesiog ten buvęs apšvietimas, judesys pats prisiprašė šito režimo. Šiaip labiausiai mėgstu M.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Julius pils    2010 5 28 11:55      

kai batareikos nusėda pas mane belieka tik [B], [90] ir saulės-16 taisyklė Smile o šiaip labai priklauso nuo situacijos, nors visokiu portret, lanscape ir pan. net nekilo mintis bandyti.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Zenonas Urbonavičius    2010 5 28 20:48      

Aš tai p režimą naudoju ant Pentaxo ir nematau vargo. O pagal poreikius ir gautą rezultatą persijungiu į Av arba M bei bulbos režimą. Nors būna užtenka ir ekspozicijos korekcijos tik tai.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vykis    2010 5 31 9:11      

Av retkarciais m

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą