Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Naujienos
 

www.manosaitas.com

     

Pranešimas Mindaugas Jarockis    2007 12 15 21:56      

Nežinau kaip kitaip, tai paklausiu tiesiai šviesiai: kiek kainuoja tinklapio padarymas, su dizainu programavimu ir paleidimu jį givybei? Tinklapis fotografijai (asmeninis).

Paskutinį kartą redagavo Mindaugas Jarockis, 2007 12 16 0:10 . Redaguota 2 kartus(ų)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas tendence    2007 12 15 22:21      

Kainuoja nuo 1 lt per menesi Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytenis Pavalkis    2007 12 15 22:26      

Mindaugai, gali pasidaryti pats Smile

Pasidomėk WordPress ir Gallery puslapių turinio valdymo įrankiais:

http://wordpress.org/
http://gallery.menalto.com/

Žinoma, minimalių kodavimo žinių prireiks, bet gal turi pažįstamų, kurie galėtų skirti 2-3 valandas puslapio užkūrimui - toliau viską galėsi daryti savarankiškai.

Pvz., šis - www.random.lt - yra pagamintas naudojant būtent šias priemones.

Nors iš tiesų, pradžiai gal netgi užtektų Gallery. Nebent nori ko nors itin originalaus.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ignas Butėnas    2007 12 15 23:57      

Mindaugai,
Tinklapiu kainos yra labai abstraktus dalykas. Kaina gali buti nuo ~100 (na uz tokia kaina ir tinklapis jau bus aiskus....) iki... na jau nebesvarbu iki kiek Smile Susirandi zmogu, kuris Tau galetu tai padaryti, pasakai ko tu nori, o tada gauni tikslia kaina. Siaip asmeninis tinklapelis su nesudetingom fjom kainuos max kelis simtus manau jei aisku nenoresi labai kazkokio tai dizaino ar pns ir jei aisku neieskosi profesionalu (jie nezais uz centus) Wink Gausi grynai tavo stiliaus dizaina ir tinklapelis bus iskart pritaikytas tavo reikmem.

Bet jei nesinori pradzioje metyti pinigu tai gali pasinaudoti kad ir tuo paciu wordpresu. Pasiimsi kazkoki dizaino sablona, sudesi minimalius modulius kuriu reikia ir psio, paprasta ir nekainuoja Smile Gausi nemokama tinklapeli taciau busi priverstas kazka pats pasirasinet, pakrapstinet ir aisku viska po truputi turesi prisitaikyt sau.

Toks mano atsakymas Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2007 12 16 1:50      

Hostingas nuo 15Lt mėn.
Domeno kaina 40Lt metams. Čia patys aiškiausi ir pigiausi dalykai.

O toliau jau galvos skausmas. Jei užsakinėti įmonėje tai nuo 1500Lt. (akcentas į nuo). Jeigu gerai gaudantis technologijose, tai nesunku ir pačiam užsikurti, bet labai priklauso nuo to ko norisi. Technologijų yra daug, bet galvos skausmo nuo visko dar daugiau.

Nei gallery, nei ko kito per 3val. nepaleisi. Taip nebūna. Realiausias variantas, tai statiniai, nekintantys puslapiai, kurie sukuriami savo kompiuteryje ir perkeliami paskui į serverį.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ignas Butėnas    2007 12 16 10:43      

Mindaugas Eglinskas rašo:
Hostingas nuo 15Lt mėn.
Domeno kaina 40Lt metams. Čia patys aiškiausi ir pigiausi dalykai.

Galima ir pigiau gauti, na bet kad cia pigiausi dalykai tikrai sutinku Smile

Mindaugas Eglinskas rašo:

Jei užsakinėti įmonėje tai nuo 1500Lt. (akcentas į nuo).

Cia pritariu visu 100%, nes kaip ir minejau, firmos ar profesionalai nezaidzia uz centus Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Leonardas Rimkus    2007 12 16 11:23      

Mindaugas Eglinskas rašo:

Nei gallery, nei ko kito per 3val. nepaleisi. Taip nebūna. Realiausias variantas, tai statiniai, nekintantys puslapiai, kurie sukuriami savo kompiuteryje ir perkeliami paskui į serverį.


Be savo turinio įkėlimo ir dizaino koregavimo (jei šablonai netenkina) - 3 val visai gali užtekt. Užtat paskui turinio įkėlimas ir atnaujinimas - kur kas patogesni.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2007 12 16 11:51      

Nu kaip ir viskas aišku, panašiai ir galvojau. Kas dėl hostingo tai viskas tvarkoj, kainos man net labai žinomos.
Su šablonais reikalo jau turėjau, mano www.baltavarna.com taip padaryta. Bėda ta, kad mane jos išvaizda ir "navigacija" taip erzina, kad net nesinori jos atnaujinti darbais, o pačiam landžioti ir kažką darinėti labai sudėtinga. Čia man panašiai kaip su auto, važinėti galiu, o vat taisyti nesugebu Smile
Kaip suprantu už alaus bokalą saito naujo man niekas neparašys:))) tai ką, teks pačiam atsiraitoti rankovęsSmile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2007 12 16 12:09      

Mindaugas Jarockis rašo:
Nu kaip ir viskas aišku, panašiai ir galvojau. Kas dėl hostingo tai viskas tvarkoj, kainos man net labai žinomos.
Su šablonais reikalo jau turėjau, mano www.baltavarna.com taip padaryta. Bėda ta, kad mane jos išvaizda ir "navigacija" taip erzina, kad net nesinori jos atnaujinti darbais, o pačiam landžioti ir kažką darinėti labai sudėtinga. Čia man panašiai kaip su auto, važinėti galiu, o vat taisyti nesugebu Smile
Kaip suprantu už alaus bokalą saito naujo man niekas neparašys:))) tai ką, teks pačiam atsiraitoti rankovęsSmile


as tau pradziai rekomenduociau pasitampyti po interneta. po kitu fotografu saitus. po siaip saitus. pasiziureti kaip noretum pats. kokia navigacija tau butu patogiausia. paskui tiesiog is daliu susirinkti savo saita. neskubant.

pvz galerijai naudot man sitas patiko.
http://www.airtightinteractive.com/projects/autoviewer/


pats kuriau savo saita tai didziausia problema ne programavime buvo o supratime ko noriu as. tai va per metus pagaliau mintys susitupejo Wink.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas random    2008 1 10 9:53      

Dangus rašo:


as tau pradziai rekomenduociau pasitampyti po interneta. po kitu fotografu saitus. po siaip saitus. pasiziureti kaip noretum pats. kokia navigacija tau butu patogiausia. paskui tiesiog is daliu susirinkti savo saita. neskubant.

pats kuriau savo saita tai didziausia problema ne programavime buvo o supratime ko noriu as. tai va per metus pagaliau mintys susitupejo Wink.


geri pastebejimai..
tik navigacija turetu buti patogi ne tau, o lankytojams Smile todel patartina susirinkti atsiliepimus is draugu pradziai.

o siaip landziodamas po interneta vis kitoki gera varianta pamatau, bet kol sugalvoju perdaryt, randu dar geresni ir t.t. speju niekada nebusiu patenkintas tuo, ka pasidariau, nes vis kazko truksta.

isvis reik spjaut ir i koki flickr viska pradet kraut. Smile pigiau bus pro accountas nei savo laika gaist Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą