Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Renginiai
 

Cafe de Paris skelbia foto medžioklę

      Puslapiai:   1   2   3

Pranešimas Evaldas Činga    2009 8 19 17:24      

Kolegos ale kaip visada iš visko jūs susukat belia ką, na paimat ateinat ir parodot visiems kaip ir ką reikia daryt, vietoj to kad viską šūdais išvadinę.
Taip, na pirmo konkurso nuotraukos klaikios, tai padarom geriau, galų gale tai smagi pramoga, aš šeštadienį per pusantros valandos visai smagiai padirbėjau. Kai bus daugiau žmonių iš kūdros gal atsiras ir atskira grupė/pogrupis. Manau reikia džiaugtis inciatyva ir savo perdėtas arogancijas pasilikti sau. Taika


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vamzdynas    2009 8 19 17:49      

Evaldas Činga rašo:
Kolegos ale kaip visada iš visko jūs susukat belia ką, na paimat ateinat ir parodot visiems kaip ir ką reikia daryt, vietoj to kad viską šūdais išvadinę.
Taip, na pirmo konkurso nuotraukos klaikios, tai padarom geriau, galų gale tai smagi pramoga, aš šeštadienį per pusantros valandos visai smagiai padirbėjau. Kai bus daugiau žmonių iš kūdros gal atsiras ir atskira grupė/pogrupis. Manau reikia džiaugtis inciatyva ir savo perdėtas arogancijas pasilikti sau. Taika


Is pat pradziu man nepatiko reklamine potekste.
Kalbant apie iniaciatyva tai yra posakis "dura s iniciatyvoj". Man cia nesa i tai. Rezultatai viska pasako.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Evaldas Činga    2009 8 19 18:02      

Tai tik pasikartosiu, padarykim geriau, ar kas trugdo?
Noredamas rasti prie ko prisikabinti visada surasi.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vamzdynas    2009 8 19 19:40      

Evaldas Činga rašo:
Tai tik pasikartosiu, padarykim geriau, ar kas trugdo?
Noredamas rasti prie ko prisikabinti visada surasi.

Daryk.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 8 20 1:37      

Evaldas Činga rašo:
Tai tik pasikartosiu, padarykim geriau, ar kas trugdo?
Noredamas rasti prie ko prisikabinti visada surasi.


Evaldai, tiesiog issakeme nuomone... Taika Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Evaldas Činga    2009 8 20 7:58      

Adomas Svirskas rašo:
Evaldas Činga rašo:
Tai tik pasikartosiu, padarykim geriau, ar kas trugdo?
Noredamas rasti prie ko prisikabinti visada surasi.


Evaldai, tiesiog issakeme nuomone... Taika Smile


Taika taika, aš irgi išsakiau, man ta pramoga patiko, kadangi stengiuosi dirbti kuo daugiau, naudojuosi kiekviena proga ir tiek Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Justas    2009 9 08 20:41      

Tai jau buvo toks renginys vieną kartą? nes dabar ir vėl galime eiti fotografuoti, tik kad seniausia žinutė šiame forume 08-20!! Smile kas apsilankys šį kartą? http://einam.lt/renginys/16709/fotomedziokle

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą