Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Dilema-kuprinės pasirinkimas (ką imt)

      Puslapiai:   1   2   3  

Pranešimas Adomas Svirskas    2009 4 19 1:40      

skarbonke ♂ rašo:

ai Adomai, jama aliofoną į kišenių ir visi reikalai išspresti, nu Very Happy


tada nebus menas Sad


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2009 4 19 9:14      

Adomas Svirskas rašo:
skarbonke ♂ rašo:

ai Adomai, jama aliofoną į kišenių ir visi reikalai išspresti, nu Very Happy


tada nebus menas Sad


nugi tu neteisus, mobilografija irgi mians nu (-:


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 4 19 12:00      

skarbonke ♂ rašo:

nugi tu neteisus, mobilografija irgi mians nu (-:


bet ne toks kaip su smena Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Malvydas    2009 4 20 14:28      

Adomas Svirskas rašo:
Cronopio rašo:

Darosi panašu į "Jermaką" Very Happy


O taip, Jermakas valde gi Smile


Pižonai su "jermakais", rimti žmonės "abalachovo" nešiodavosi, turiu dar tokią kažkur palėpėje. Galėčiau parduot, bet brangiai.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2009 4 22 9:34      

Herkus Milaševičius rašo:
Pagrindine mintis renkantis "namuka" aparaturai- Universalaus daikto nebuna. reik pasirinkt sau svarbius prioritetus: vazinesi dviraciu- pamirsk krepsi ant peties, nes net ir " pastininko" stiliaus bus nepatogu, bet tada aukoji operatyvuma. Megsti pagaudyti kadrus is gyvenimo, kai nezinai kada prireiks plataus, kada ilgo lesio- pasirinkimas- tase ant peties. Na ir tas pts kaip renkantis technika- pirk geriausia kokia tik isgali ( ir dar truputi pridek Wink ) Lowepro- man laiko du sezonus, su kata dirbt neteko, bet ant peciu uzsimetes buvau- ergonomika nereali, kadangi nugara vis dazniau primena save ir "ta odini kofra uz 38 rb," ( buvo toks pac kruceusias tarybiniais laikais Wink ) todel imciau kata...


a rimtai lowepro per du metus sudrozi??? man kaip paprastam turistui jos laiko amzinai. pritariu, kad uzniversalaus daikto nebuna. turiu tris lowepro ir viena tamrac'a. visos turi savo paskirti. lengvam pasivaiksciojimui po miesta - lowepro sligshot 100. telpa nedaug ir ilgai vaikstant paskausta peti (del nelygaus svorio pasiskirstymo), bet greita ir patogi issiimti technika. jei reikia ir laptop'a veztis i kokia kelione - lowepro fastpack 250. jei kompo nereikia, bet norisi 2-3 kunelius isimesti, tada lowepro mini trecker...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2009 4 22 13:13      

nda... man irgi jau arteja sprendimu metas. kalbekit kalbekit Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rokas Baltušnikas    2009 4 22 15:23      

Vsio, apsisprendžiau, jamu vertex 300. Dydžio turėtų užtrekt, svarbu kad optika ir naujas blitzas tilptų. Kūnelis kolkas tik 1 pas mane, na dar muilinė yra, tai gal susitalpinsiu kaip nors...Didesnės lieka tai tik visokie naturetrekker ir supertrekker, bet stilius man jų nepatinka, ir kainos jau pašokę.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytautas Budrevicius    2009 4 23 11:13      

Pats turiu Vertex 300, patenkintas, bet kai pasikrauni ja pilną pasikabini tripodą ir monopodą, tai nelabai ir lengva ja atplešti nuo žemės pati tuščia kuprinė sveria apie 3,5kg o jei "pripildai" 20-25kg. Visada siūlyčiau rinktis kuprinę pagal savo turimą ir planuojamą įrangos kiekį.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytautas Budrevicius    2009 4 23 11:15      

To Dangus, http://fotokudra.lt/forumas/viewtopic.php?p=25705#25705

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Altijus    2009 4 23 12:39      

Talpi ,greitai galima išsitraukti nenusiėmus (jei laikyti ant kairiojo peties) - lowepro fastpack 250.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rokas Baltušnikas    2009 4 23 21:42      

Pagal mano dabar turimą techniką, naudojimo pobūdį ir dviejų metų ateities plėtros planus, vertex 300 patinka, Vytautai, kiek maždaug ir kokios technikos ten sueina?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Herkus    2009 4 23 22:01      

MP rašo:
Herkus Milaševičius rašo:
Pagrindine mintis renkantis "namuka" aparaturai- Universalaus daikto nebuna. reik pasirinkt sau svarbius prioritetus: vazinesi dviraciu- pamirsk krepsi ant peties, nes net ir " pastininko" stiliaus bus nepatogu, bet tada aukoji operatyvuma. Megsti pagaudyti kadrus is gyvenimo, kai nezinai kada prireiks plataus, kada ilgo lesio- pasirinkimas- tase ant peties. Na ir tas pts kaip renkantis technika- pirk geriausia kokia tik isgali ( ir dar truputi pridek Wink ) Lowepro- man laiko du sezonus, su kata dirbt neteko, bet ant peciu uzsimetes buvau- ergonomika nereali, kadangi nugara vis dazniau primena save ir "ta odini kofra uz 38 rb," ( buvo toks pac kruceusias tarybiniais laikais Wink ) todel imciau kata...


a rimtai lowepro per du metus sudrozi??? man kaip paprastam turistui jos laiko amzinai. pritariu, kad uzniversalaus daikto nebuna. turiu tris lowepro ir viena tamrac'a. visos turi savo paskirti. lengvam pasivaiksciojimui po miesta - lowepro sligshot 100. telpa nedaug ir ilgai vaikstant paskausta peti (del nelygaus svorio pasiskirstymo), bet greita ir patogi issiimti technika. jei reikia ir laptop'a veztis i kokia kelione - lowepro fastpack 250. jei kompo nereikia, bet norisi 2-3 kunelius isimesti, tada lowepro mini trecker...


I uzsienius skrendant i mini treckeri eina : mark II, 1-2 speedlight'ai, 16-35, 24-70, 70-200, macbook'as, pentax istD su 50 1.4 ir visokios smulkmenos... sumustiniui , aisku vietos nelieka...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytautas Budrevicius    2009 4 24 7:36      

Rokai, į mano kuprinę lengvai telpa:
Nikon D300
Nikon 50mm f/1.4G AF-S Nikkor
Nikon 105mm f/2.8G AF-S VR Micro-Nikkor
Nikon 70-300mm f/4.5-5.6G AF-S VR Zoom-Nikkor
Nikon 18-200mm f/3.5-5.6G IF-ED AF-S VR DX Zoom-Nikkor
Tokina AT-X 116 11-16mm Pro DX
Sigma APO 150-500mm F5-6.3 DG OS HSM
Raynox DCR-250 (dėžutėje)
Nikon SB-600
Nikon SB-900
Po to laidai, nešiojamas kompas, atsarginė muilinė. Iš išorės pakabintas tripodas ir monopodas ir dar visokios smukmenos, vietos lieka dar vienam kūneliui be objektyvo, bet kaip minėjau anksčiau, tai nešti yra ką.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rokas Baltušnikas    2009 4 24 19:22      

Nusiraminau, kad susitalpinsiu viską be problemų, dar ir sumuštinis tilps, ačiū.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Malvydas    2009 4 24 19:48      

Nelabai supratau ką aptarinėjat. Lagaminą įrangos gabenimui ar kuprinę darbui. 25 kg ant pečių - tai jau gabenimas. Ar tikrai tiek reikia nešiotis (ne pergabenti) su savim?

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą