Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Kokioje fotolaboratorijoje geriausia?

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas Regimantas    2009 3 31 18:23      

Sveiki visi,
Iškilo rimtas klausimas pas mane... nenoriu eiti per visas laboratorijas ir žiūrėtis kur "panasiausia" daro nuotraukas. bandžiau googlinti, bet nieko gero.

gal kas irgi esate susidūrę su spalvų nepatenkinamumu popierinėje nuotraukoje ir tą problemą išsprendę? kalbu apie skaitmeninę laboratoriją, aišku labiau domina Vilnius, bet ir kituose miestuose galite siūlyti, gal kitiems padėsite.

PS monitoriai kiek įmanoma kalibruoti, primityviai, bet vistiek.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 4 01 2:04      

Vilniuje , Sheshkines ziede --- kur tas 2 aukstas nugriuvo (tarp Iki ir turgelio ) labaigerai daro nuotraukas kodak laboratorijoje , nepraranda jie klientu . tik nesupainiok su fujima laboratorija --- tie ten tai uzskersave ---labai jau izymus .

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Stanislovas    2009 4 01 8:21      

Pigiasia - http://www.eurokosfoto.lt/

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 4 01 11:25      

tuose pigiausiuose paleidzia viska automatu ir spausdina --matosi kaip Stanislovas daznai spausdina , buna ir galvos pusiau nukirstos ir t.t., jiems pofig yra , o toje fotolaboratorijoje zmoguskiekviena foto praziuri ir prakoreguojaka reikia . ir pas ji isviso miesto vaziuoja zmones -- ir man atrodo kad cia ne pigumas svarbu , o kokybe .

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2009 4 01 11:31      

Stanislovas rašo:
Pigiasia - http://www.eurokosfoto.lt/


zmogus juk klause kur kokybiskai, o ne pigiai
eurokos tai biski... brr...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Stanislovas    2009 4 01 11:57      

jo, ten brr.....girdejau apie "procentas", ar kazkas panasaus, seip keistas pava foto laborai, bet...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Altijus    2009 4 01 13:38      

Savanorių pr. 22.KODAK ProCentras.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas KatrėV    2009 4 01 13:42      

procentras - ir pavadinimas tinkamas, ir kokybė.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 4 01 14:21      

seskuose kodake kiek spausdinome ---visada buvo labai gera foto kokybe . ten zmones ant saves dirba , o ne ant sheimininko .

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Stanislovas    2009 4 01 14:22      

Smile) xe xe. o nam galvoje issifiksavo kitaip - "procentas". Smile)) Svarbiausia padejau Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Regimantas    2009 4 02 0:22      

o kaip fainiai cia. hm... nudziuginote, nes as pats seskuose sedziu Smile nutariau color proofa pasidaryti ir perlekti per visus siulytus ir ne tik, va siandien akropolyje fuji buvau tai labai patiko laborante - mielai padeda ir manau nemazai nusimano, o kaip as manau jei jau bendrauja tai jau pirmas zingsnis Wink

padarysiu testuka, na ir manau parasysiu isvadas (pagal mano technika) cia Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2009 4 02 12:51      

akropolyje i laborante neziurejau, bet kazkada kai nunesiau fotkes padaryt, tai kreivokai atspaude, teisinosi kad masina kartais kreivai paima popieriu. Na bet is keliu simtu tik 10 gal tiesiai paeme. Perspausti atsisake, tai nemanau, kad ten geras servisas, nors laborante galbut ir sauni.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Regimantas    2009 4 02 15:17      

mhm, turesiu omeny, o ka jus Ramunai tada galite rekomenduoti?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Regimantas    2009 4 02 20:25      

nu ka... pradėjau temą tai reikia ir rezultatą parasyt.
galų gale mano taikiniai buvo šie: fabijoniškių KODAK (tarp iki ir maximos), PROCENTRAS (savanorių 22 "kodak") ir akropolio FUJI (prie čiaužyklos).

PILKA SPALVA
KODAK:
gal del to, kad popierius matinis ir lyginant galima įžvelgti truputį gelsvumą jame - nuotraukos gaunasi šiltesnės nei turėtų būti (pilkos spalvos tonai tai išduoda)
PROCENTRAS:
labiausiai atitiko monitoriaus rodomą (pati šalčiausia)
FUJI:
gelsvumas tarp pirmų dviejų. ir #191919 ir #000000 atspalviai čia skyresi mažiausiai (manau tai įtakojo, kad juodai balta nuotrauka čia išėjo tamsiausia)

RGB SPALVOS:
KODAK: švelniausios, žalia blankiausia, PROCENTRAS: labiausiai atitinka viena kitą spalvas. FUJI: tamsiausios.
spalvota nuotrauka - KODAK ir PRO... -labai panašiai, tik kodak šiltesnė ir tamsūs plaukai turi daugiau detalių nei pro... FUJI - turi rausvumo, tamsiausia.
PROCENTRAS pabrėžia, kad pas juos geriausia nešti sRGB spalvas

cMYK SPALVOS:
KODAK: C ir Y-šviesesnės, PROCENTRAS: "man kaip etalonas" Smile, FUJI: M-šviesiausia, Y-murzina

RAIŠKA:
KODAK: 300dpi, PROCENTRAS: 320dpi, FUJI: 300dpi
nuotraukoje FUJI raiška pabėgusi

APTARNAVIMAS, DĖMESYS KLIENTUI
Visuose trijuose tikrai maloniai susikalbėjom tik...
KODAKE ir kasininkė ir laborantas vienoje vietoje, lengva bendraut su abejais, + laborantas man papildomai padare 3 jų kalibravimo nuotraukas ir ju failus įrašė į fliašą.
PROCENTRE laborantai uždaryti už pertvaros, bet pakviesti atejo ir normaliai susišnekėjom, kasininkė nemažai pasakė ir to, ko net nebūčiau paklausęs (+)
FUJI kasininkė moka tik pinigus skaičiuoti, o laborantė super, gal biški sunkokai su kaikuriais terminais lietuvių kalboje, bet labai maloniai bendrauja ir paaiškina, tačiau mėgsta kažkur išbėgti.

MANO PASIRINKIMAS:
1. PROCENTRAS, nes mažiausia reikės konfigūruoti monitorių,
2. KODAK labai šiltai žiūrisi jų daryta nuotrauka, mieliau akiai.

FUJI nesiruošiu eiti


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2009 4 02 23:50      

Regimantas rašo:
mhm, turesiu omeny, o ka jus Ramunai tada galite rekomenduoti?


as spaudziu procentre
o del siltumo, kokio siltumo padarysi nuotrauka tokia ja ir atspaus. Nemanau, kad yra gerai, kai nunesi vienoki kadra i fotolaba, o is ten pasiimi siltesni, saltesni ar dar koki norsesni. Koki nunesiai toki turi ir gaut IMHO.


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą