Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Naujienos
 

palyginimas 35mm/1.8g ir 50mm/1.4g

     

Pranešimas Gytautas Dagys    2009 3 24 22:01      

Sveiki. mane domintu pliusai ir minusai siu nikon objektyvu. kuris is ju greitesnis. gal kas turite abu? man svarbus palyginimas. dekuju

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gid    2009 3 25 8:30      

ale - kropui ir kitas nekropui Very Happy o ka reiskia g raide ????

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Stanislovas    2009 3 25 10:16      

o as net negirdejau, kad tokie "Nikon" objektyvai egzistuoja Smile gal turi omenyje Nikkor
AF 50 mm f/1.4D?

tai kad nesaudyt tusciai, sukonkretink.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aistis B    2009 3 25 10:59      

jei neklystu G raide reiskia kad sie objektyvai veiks su autofukuso ant senesniu nikon modeliu pvz. d60

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytas Matkus    2009 3 25 11:13      

Giedrius Kokšta rašo:
ale - kropui ir kitas nekropui Very Happy o ka reiskia g raide ????

Naujesni Nikkor objektyvai, nebeturintys diafragmos žiedo, žymimi G raide.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MG    2009 3 25 12:15      

Šeip tema labai aktuali ir man. Jau kaip ir apsistojęs esu ties Nikkor AF-S 50mm f/1.4G, tačiau šis stiklas turi vieną trukumą, akivaizdžiai lėtesnį AF. Pas kelis kartus testavau, lyginau su nikkor 18-200 ir nikkor 60 mm micro, kurie žymiai greičiausiau fokusuoja. Aišku objektyvai su kuriais lyginau yra kitokių klasių ir paskirties, bet AF greičio skirtumai akivaizdūs. Nežinau ar ši problema yra ir naujame 35 mm nikkor'e? Gal kas galėtų pakomentuot?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rimantas Steponavičius    2009 3 25 12:26      

Deja taip yra, kuo šviesesnis, tuo lėčiau fokusuoja, pasižiūrėkit kaip fokusuojasi f1.2 objektyvai... Taigi tenka rinktis, greitis ar šviesa...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2009 3 25 12:56      

Rimantas Steponavičius rašo:
Deja taip yra, kuo šviesesnis, tuo lėčiau fokusuoja, pasižiūrėkit kaip fokusuojasi f1.2 objektyvai... Taigi tenka rinktis, greitis ar šviesa...


nu nu. skubat kolega su apibendrinimais :>


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas pubas    2009 3 25 20:01      

O tai kuo Sigma 30mm f/1.4 HSM ar 50mm f/1.4 HSM blogai? Kaina? Bet fokusuoja greičiau už Nikorą. O gal kas žino kurie ryškesni? Nes visur skirtingai vertina.

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą