Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Megstamo autoriaus darbu stebejimas / sekimas

      Puslapiai:   1   2

Pranešimas Ignas Butėnas    2008 12 18 7:56      

anuka rašo:
nu man keista. nejau neatsimeni autorių, kuriuos mėgsti? kam reikia dar tų mėgstamiausių sąrašo? bonusų rinkimui? na, "kad visi matytų, ką mėgstu"... mano akimis žvelgiant nereikia. rss feed galėtų būti gal, bet aš tai nesinaudočiau. man pakanka širdelės prie nuotraukos.


Ne del akiu ir kad visi matytu, juk ir paminejau, kad tas skyrelis gali buti privatus ir ji matysi tik tu. Man visai nerupi kad kiti matys tai kokius as autorius stebiu. Jei ka idomu, tegu pasiklausia galu gale kas man patinka. Bet tik siaip sakau, jog kartais atsibosta vaikstineti i autorius ir ieskotis mano megstamiausiu ir tada patekti i ju galerijas. Daug linku bookmarksuose tai sprendzia, bet...

O Ramunui as pritariu kad reikia duoti kudrai kazka o ne tik imti. As stai daviau ideja, duodu savo komentarus, be to taip pat uzsuku i pelke ir ten perziuriu darbus kai tik turiu tam pakankamai laiko (1 ar 2 kartus i savaitele).

O siaip tai buvo tik pasiulymas ir nereikia cia man alzhaimerio pranasaut Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arūnas Eismantas    2008 12 18 10:06      

Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
Galimybe atsakyti i komentara ir kad tas, kuriam atsakineji gautu pranesima emailu, kad turi atsakyma (to realizavimui yra ivairiu budu, vienas is galimu yra komentare paimti komentaro i kuri atsakineji numeri i[] ir tada to komentaro autorius gauna pranesima. dabar kudroje mes atsakydami i kuri nors komentara daznai rasome / (pvz 15/).


Labai reikalingas dalykas.Pritariu 100%


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas U.23    2008 12 18 11:38      

Ramūnas Blavaščiūnas rašo:


Ignai, tame ir beda. Butu grazu, kad mes ne tik imtumem is kudros, bet ir duotumem jai. ...


Aha, galima pavz padaryti- pervedi i Kudros saskaita nu 1000lt ir gali istrinti bet kuri nemegstama darba Mr. Green Mr. Green Mr. Green


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas eire    2008 12 19 11:46      

man tai atrodo nereikalinga kad pranesinetu i e-maila kad kaskas paliko komentara, uztenka ir taip spam'o

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 12 19 13:00      

U.23 rašo:
Ramūnas Blavaščiūnas rašo:


Ignai, tame ir beda. Butu grazu, kad mes ne tik imtumem is kudros, bet ir duotumem jai. ...


Aha, galima pavz padaryti- pervedi i Kudros saskaita nu 1000lt ir gali istrinti bet kuri nemegstama darba Mr. Green Mr. Green Mr. Green


mhm, kaip gerai, kad kudros saskaita sutampa su manaja Smile

eire rašo:
man tai atrodo nereikalinga kad pranesinetu i e-maila kad kaskas paliko komentara, uztenka ir taip spam'o

visada elpastu siunciamus pranesimus gali atjungti tai A, o B tai, kad tokiu atveju gautum pranesima tik tuo atveju jei atsakyta i tavo komentara, o ne siaip komentaras po kazkieno darbu parasytas.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas U.23    2008 12 19 14:54      

Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
U.23 rašo:
Ramūnas Blavaščiūnas rašo:


Ignai, tame ir beda. Butu grazu, kad mes ne tik imtumem is kudros, bet ir duotumem jai. ...


Aha, galima pavz padaryti- pervedi i Kudros saskaita nu 1000lt ir gali istrinti bet kuri nemegstama darba Mr. Green Mr. Green Mr. Green


mhm, kaip gerai, kad kudros saskaita sutampa su manaja Smile

s.


10%


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą