Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Naujienos
 

Teminis ketvirtadienis

      Puslapiai:   1, 2, 3 ... 78   79   80 ... 236   237   238  

Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 10 30 22:25      

Herkus Milaševičius rašo:
Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
Taigi, Dar vienas teminis ketvirtadienis inirtingai arteja prie finisho tiesiosios. Liko 3 su trupuciu ratuko...... nedaug, bet pakankamai, kad dar galetumete speti sudalyvauti ir laimeti.
Perziurejau nuotraukas ir pamaciau, kad yra zmoniu, kurie nelabai suprato kas yra ta mados fotografija, gal but ir todel, kad as ja taip sausai, be paaiskinimo, mestelejau. Omenyje turejau tikrai ne reportazine mados fotografija ir ne nuotraukas, kokias mes galime surasti mados ar stiliaus zurnaluose skirianciuose daugiau demesio fotografams ir fotografijai, bet niekaip nesusijusias su mados fotografija.

Taigi "Mados fotografijos" temos laimetojas yra ____________________________________________


"Opiatj temnish?" Laughing Laughing Laughing

na taip, cia taikiau butent tau Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Herkus    2008 10 30 22:57      

tai kad vienintele mano foto susijus su mada- oleko varlyte tarp kitu seimunu kaklarysiu...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 10 30 23:08      

Herkus Milaševičius rašo:
tai kad vienintele mano foto susijus su mada- oleko varlyte tarp kitu seimunu kaklarysiu...

vistiek tau taikiau Smile
dek varlyte Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2008 10 30 23:24      

man rodos jau senokai taip buvo, kad dienos geriausiose beveik vienos teminės..Smile faina Smile taip ir turi būti..

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Herkus    2008 10 31 0:03      

Cia "liepiau" google isversti teksta apie mados fotografija Wink :
Canon ProFashional Foto apdovanojimas - fotografija gana madingas
Šis fotografas yra svarbiausia konkurencijos profesionalių mados fotografijos Vokietijoje ir šiuo metu jau šešeri metai nuo jo egzistavimą iki trendsetters buvo šio žanro sukurta. . Konkurso nugalėtojai gaus vertingus prizus, išskyrus šiemet - per bendradarbiavimą tarp Canon ir Igedo Mada mugės Diuseldorfas - unikali platforma, kad jų atvaizdus pasaulyje mados pristatyti.
. Canon Nuotrauka Apdovanojimas ProFashional būdinga tai, kad jis yra visiškai nemokamas forumas pasiūlymai. . Mada yra šio konkurso, kaip sąmoningai plati sąvoka apibrėžta. Nuo dizainerio-Sukūrimo į visus reiškinius gatvės mados ir lakios vaizduotės eksperimentams sustojimo mados ir pamatyti, kas naujo yra verta. Kaip apdovanojimai nuotraukas rodyti galimybių skaitmeninė technika, matomai išplėstas kūrybinės laisvės veikti.

. Naudodami šį konkursą kviečia visus can profesionalių fotografų, foto studentams ir stažuotojams, fotografijos, tema mados fotografijos iš naujo. . Nustatykite naujus standartus, leidžia mums pamatyti mados foto, kuris kelia emocijas. Kompozicijas iš odos ir plaukų, pagaminti iš audinių ir avalynės. . Tiesiog viską, kad priklauso mada" ...
Robotas yra robotas...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 10 31 0:48      

na jo, geriau isversti matyt sudetinga ir butu >Neutral
Siais laikais egzistuoja begeles mados tendenciju ir dar daugiau ju fotografavimo manieru. Kiekvienas gaves siek tiek laisves mada fotografuojantis fotografas bando savaip ta mada parodyti ar save realizuoti. Taciau yra vienas, visus juos jungiantis, pagrindinis kriterijus - visada turi buti aisku kas parodoma (nesvarbu ar tai aksesuaras, rubas, makijazas, avalyne, baldas, ar pagaliau stilius). Mados fotografijai, kaip vienai arciausiai susijusiu ir giminingiausiai reklamos fotografijos zanrui keliami tie patys, patys auksciausi kokybes reikalavimai. Taigi turi buti aisku: "kas", turi matytis "koks tas kas" (neuztenka kad matytusi, kad tai tamsi suknele ar kazkoks tai kolje). Tai nebutinai turi buti visas tas "kas", gali buti tik jo fragmentas, bet pakankamai iskalbingas. Visa kita yra be abejo fotografo (zinoma jei jam suteikta laisve ir jis nera tik mygtuko paspaudejas, bet ir idejos/scenarijaus kurejas) reikalas. Galima krosinti, blurinti, fotoshopinti ar kitaip issidirbinet .... bet nepametant pagrindinio veikejo ir pabreziant ji. Modelis, dazniausiai teatlieka grazios/manieringos/stilingos ar zinomos/garsios pakabos role.
Daugelyje zurnalu sutinkamos "stiliovos" nuotraukos ten patenka nes idomus ju autoriai, idomios "stiliovos" nuotraukos, bet jos neturi nieko bendro su mada.

Nedaug laiko liko iki konkurso darbu talpinimo pabaigos, tad pradedu lakstyti po nuotraukas ir palikineti komentarus po jomis. Nepykit jei kieno nors darba persoksiu.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 10 31 2:48      

taigi, labai nelengvas uždavinys ir net sakyčiau sunkesnis nei tikejausi, nes darbų autorystė turėjo pagal planą pasirodyti tik 4:00 AM, o pasirodė iš karto po vidurnakčio.
Taigi du pretendentai tarp kurių kankinausi (tiesa pasakius, rašydamas šias eilutes vis dar kankinuosi) yra kiek avangardistinis Aušros Osipavičiūtės darbas "Vilnos užkalbėjimas" ir klasikiniai Ingos Jankauskaitės darbai "(Q" ir "Y".
Kodėl kankinausi? Todėl, kad vieną iš darbų autorių gerai žinau ir pasirinkus ją daugelis galėtų mane apkaltinti šališkumu. Raminuosi tuo, kad stengiuosi būti kiek išgaliu objektyvesnis ir neišbraukti iš galimų laikėtojų sąrašo žmogaus vien todėl, kad aš jį gerai pažįstu, lyg tai būtų jo kaltė.
Abiejų autorių darbai yra geri ir tuo pačiu turintys broko. Nerašysiu viešai kokio būtent broko, jei autorėms bus įdomu, tegul parašo man privačiai ir ten aš išsakysiu savo nuomonę apie konkrečius dalykus konkrečiuose darbuose.
Laimėtoją pasirinkau todėl, kad jos darbe yra daug konkretesnis mados objektas, su aiškiai pavaizduotais jam būdingais dizaino elementais.
Taigi, šio ketvirtadienio konkurso laimėtoja Inga Jankauskaitė ir jos darbas Y.

Ačiū visiems dalyvavusiems, tiek savo darbais tiek vertinimais. Buvo įdomu "panagrinėti" jūsų darbus, jūsų pastangas ir įvairų aktyvumą. Jei kam įdomu tai didelę dienos dalį svetainėje prisiregistravusių lankytojų tarpe dominavo moterys.
Dar kartą ačiū visiems ir tikimės naujos įdomios, kūribingumą skatinančios ir kūdriečių aistras kaitinančios temos iš temos nugalėtojos.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2008 10 31 3:12      

Sveikinimai Y-ngai Smile Akurat, za odno ir apsi-edukavom zanre Ramuno deka Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Elena Petkauskienė    2008 10 31 3:18      

Šaun tema, šaunus finalas, sveikinimai nugalėtojai Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Inga Jankauskaitė    2008 10 31 3:35      

Adomas Svirskas rašo:
Akurat, za odno ir apsi-edukavom zanre Ramuno deka Smile


Tai kas man dabar daryt? reikia bandyti nenusileisit... einu sapnuoti temos - ryt iki vakaro bandysiu susapnuoti Smile

p.s. aciu Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2008 10 31 3:55      

Inga Jankauskaitė rašo:

Tai kas man dabar daryt? reikia bandyti nenusileisit...


Tokia jau nelengva tu nugaletoju dalia Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Inga Jankauskaitė    2008 10 31 20:56      

Tema- "(a)Simetrija. Portretas"

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Herkus    2008 10 31 23:11      

Cia kaip padeka Ramunui, tokia tema ? Smile Smile Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Simas Mockevičius    2008 10 31 23:26      

Herkus Milaševičius rašo:
Cia kaip padeka Ramunui, tokia tema ? Smile Smile Smile


dabar dviese ir dalinsis kas 4ni tema vien kitam Wink)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Darius Jurevičius    2008 11 01 1:18      

Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
taigi, labai nelengvas uždavinys ir net sakyčiau sunkesnis nei tikejausi, nes darbų autorystė turėjo pagal planą pasirodyti tik 4:00 AM, o pasirodė iš karto po vidurnakčio.
Taigi du pretendentai tarp kurių kankinausi (tiesa pasakius, rašydamas šias eilutes vis dar kankinuosi) yra kiek avangardistinis Aušros Osipavičiūtės darbas "Vilnos užkalbėjimas" ir klasikiniai Ingos Jankauskaitės darbai "(Q" ir "Y".
Kodėl kankinausi? Todėl, kad vieną iš darbų autorių gerai žinau ir pasirinkus ją daugelis galėtų mane apkaltinti šališkumu. Raminuosi tuo, kad stengiuosi būti kiek išgaliu objektyvesnis ir neišbraukti iš galimų laikėtojų sąrašo žmogaus vien todėl, kad aš jį gerai pažįstu, lyg tai būtų jo kaltė.
Abiejų autorių darbai yra geri ir tuo pačiu turintys broko. Nerašysiu viešai kokio būtent broko, jei autorėms bus įdomu, tegul parašo man privačiai ir ten aš išsakysiu savo nuomonę apie konkrečius dalykus konkrečiuose darbuose.
Laimėtoją pasirinkau todėl, kad jos darbe yra daug konkretesnis mados objektas, su aiškiai pavaizduotais jam būdingais dizaino elementais.
Taigi, šio ketvirtadienio konkurso laimėtoja Inga Jankauskaitė ir jos darbas Y.

Ačiū visiems dalyvavusiems, tiek savo darbais tiek vertinimais. Buvo įdomu "panagrinėti" jūsų darbus, jūsų pastangas ir įvairų aktyvumą. Jei kam įdomu tai didelę dienos dalį svetainėje prisiregistravusių lankytojų tarpe dominavo moterys.
Dar kartą ačiū visiems ir tikimės naujos įdomios, kūribingumą skatinančios ir kūdriečių aistras kaitinančios temos iš temos nugalėtojos.


taip taip,kaltinu šališkumu, kaip gi galima šitaip rinkti, Ramūnai, Ramūnai Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3 ... 78   79   80 ... 236   237   238  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą