Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

kokius objektyvus reiktu tureti

      Puslapiai:   1   2   3   4  

Pranešimas Herkus    2008 10 30 22:31      

Vakar issilaikiau Teises!!! Tiesa vaziuoti galesiu tik su automatu, bet labai domiuosi automobilizmu ir , ypac , kroviniu pervezimiu. kol kas po langais stovi "busikas", bet girdejau, kad krovinius geriau pervezti fura. kolkas isgaleciau isigyti MAz' a, pilnai tenkina, jo universalumas, bet nortetusi konors greitesnio.. norejau patyrusiu galvu paklausti kas butu geriau MAN'as ar Volvo ( jo testai viewnam saite ispudingai atrodo)? O gal kad greicia galeciau pervezti reiktu ferari bolido? tiesa, kroviniu nedaug tilptu... patarkit prasau...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2008 10 30 22:38      

Herkus Milaševičius rašo:
Vakar issilaikiau Teises!!! Tiesa vaziuoti galesiu tik su automatu, bet labai domiuosi automobilizmu ir , ypac , kroviniu pervezimiu. kol kas po langais stovi "busikas", bet girdejau, kad krovinius geriau pervezti fura. kolkas isgaleciau isigyti MAz' a, pilnai tenkina, jo universalumas, bet nortetusi konors greitesnio.. norejau patyrusiu galvu paklausti kas butu geriau MAN'as ar Volvo ( jo testai viewnam saite ispudingai atrodo)? O gal kad greicia galeciau pervezti reiktu ferari bolido? tiesa, kroviniu nedaug tilptu... patarkit prasau...


o gal isbandyk malunsparni Wink Smile Smile Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 10 30 22:40      

Herkus Milaševičius rašo:
Vakar issilaikiau Teises!!!


tai nuo šiol bus "važiavau pro šalį?" Smile

o šiaip tai teisingai parašyta. ale bijau kad tie kam tai aktualiausia vis vien nesupras


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas ramoons    2008 10 30 23:04      

Nu ir ką, man juk aktualu. Kažkaip nesinori čia pamazgom drabstytis, bet jei domiuosiu tai ir klausiu, o tai koks atsakymas tik pasako apie žmogaus išsilavinimą. Tiesa sakant pats labai domiuosi muzika - analogu (jei ponai suprantat kas tai yra vinilas). Pačiam tekdavo nusišypsint į usą ir tikrai norėdavos parašyt aukščiau minėtą komentarą, bet, prisimindavau koks buvau pats kelionės pradžioje, na patardavau, aišku šiek tiek sunervindavo kai tą pačią temą rasdavai po keletą kartų - tiesiog žmogus tingi pasiknist forumuose, aš šiuo atveju nepatingėjau, ieškojau, bet nieko konkretaus. Taip man iš tikro aktualu kokį antrą objektyvą pasirinkt tai ir rašau, o kadangi jūs ponai išbandė ir porche ir man'ą ir volvo ir busiuką, automatą ir mechaninę - na gal patart nebūtų sudėtinga? Ar geriau prirašyt nesamonių pilną komentarą ir didžiuotis savo tuštumu? Herkau?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Herkus    2008 10 30 23:58      

Mano postas ir nukreiptas butent pries tustybe Wink))))))))))))))))

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas ramoons    2008 10 31 0:01      

Manau, kad prieš neišmanėlius. O klaust patarimo tai yra labai blogai?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Herkus    2008 10 31 0:06      

Ne , klausti - labai gerai,nes is klausiancio gali pasijuokti karta, o is neklausiancio- juokiamasi visa gyvenima Smile)))
O del neismaneliu- teks tamstai permanyt Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas ramoons    2008 10 31 0:11      

Na tai gal tada apie savo klysteklius ir kelius būtų galima išgirst renkantis savo pirmąją optiką ir kaip pasiektas rezultatas, kuris yra dabar? Ačiu

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Herkus    2008 10 31 0:32      

Ramūnas T rašo:
Na tai gal tada apie savo klysteklius ir kelius būtų galima išgirst renkantis savo pirmąją optiką ir kaip pasiektas rezultatas, kuris yra dabar? Ačiu


Nieko nesupratau... Shocked


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas ramoons    2008 10 31 0:35      

Na turiu omenį kaip nuo kaip nuo automato prie ferario perėjai?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Herkus    2008 10 31 0:56      

Na, pradzioje pasirinkimas menkas buvo, bet geras- Smenos "tripletas" nerealus daiktas Wink. Ant Zenito ilga laika '"gyveno" Industaras LZ - Sovietu karines pramones sedevras. Ant pirmojo "modernaus" juostinuko ( Pentax MZ-M) pilnai pakako firminio 28-105 ( durnas kad pardaviau). Tada visa plejada tarnybiniu ( kino optika praleisiu, gerai?Wink ) . O dabar pilnai pakanka ant ff 24-70 2,8, nors numatytas ir 70-200 2,8. Bet tai darbui, o einant pasivaiksciot pilnai pakanka 50mm 1,4 ( cia ant juostos) arba paskutiniu metu pasiemu toki aparata is kuriuo nepadoriai Blavasciunas juokias Smile))))( ne mobilka!)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2008 10 31 1:12      

as manau jog geras bajeris tik padeda panasiai diskusijai, nors, kaip cia rase Ramunas T, "delfi stilius" tarsi gaunasi, bet negi diskutuosim kaip atomines energetikos kontroles komisija del Irano branduolines programos Wink nors manau jie ten papokstauja kieciau Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2008 10 31 10:31      

ikisiu savo trigrasi (o gal keturgrasi). as esu uz pagalba zmonems, bet tuo paciu manau, kad geriau duoti meskere nei zuvies Smile kai pats neskyriau ferario nuo maz'o, daug narsiau internete, skaiciau, tyliai ieskojau atsakymu i "chainyku" klausimus kurie kilo ir man paciam... saltiniu gi tiek daug. manau, kad pradzioje galima ideti siel tiek pastangu paciam, o tada priejus tam tikra taska negeda ir paklausti. bet daznai zmones eina paprastu keliu ir klausia panasiai kaip Herkus aprase.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2008 10 31 15:43      

manau viskas cia ok. Herkus norejo tik geriau kad butu. o va Ramunas atkaklus gavo ko norejo. o jei jis butu koks kuklutis butu tyliai nukiutines i google ir ten prisiskaites visom kalbom.

siaip jei i tema tai asmeniskai manau yra keli etapai.

1. bandymu kai nezinai ka fotografuosi ir imi bet kokius objektyvus. rezultato neisivaizduoji.
a) prisiskaitai forumu ir ne pats gerai nezinai kas kaip.
b) perki kazka tokio kas pas drauga.
2. kada pastebi kad netenkina objektyvas. arba kai supranti ka nori fotografuot. bet vis dar nezinai ko reikia. taciau empyriskai pradedi numanyt.
3. kada jau tiksliai zinai ka nori fotografuoti ir tada belieka tam issirinkti iranki. tada zmones stengias imt aukstos klases objektyvus.

taigi jei zinai kokiam etape esi visad gali neskubet o kaip MP sake tyliai rinkt info ir nesikarsciuot. mano pradzia buvo nuo bet kokio stiklo. dabar orientuojuos i fiksuoto zidinio objektyvus.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas M    2008 10 31 16:00      

geriausias budas isbandyi viska paciam...tada pamatai ar tau patinka tas tavo objektyvas ar ne...tik tai turi minusa kad daznai kerta per kisene...uzsieni kai kurie zmones daro gudriau...jie pries pirkdami nuomojasi...pabando pamato ar norima technika pateisina lukescius...butu gerai kad pas mus ,,stiklu,, nuoma butu...

as manau kad yra labai gerai kai zmones klausia. jei pats buciau klauses patarimu kada nusipirkau savo pirmaji fotoaparata galbut buciau maziau ,,grybo,, pripjoves ir dabar turtingesnis ne vienu ismetytu tukstanciu...


Paskutinį kartą redagavo M, 2008 10 31 16:14 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą