Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Man kilo tokia mintis:

      Puslapiai: 1   2   3  

Pranešimas Gintaras Vitulskis    2008 10 09 19:23      

ar jūs pritartumėte mano pasiūlymui neįvardinti komentarų autoriaus? Ši nuostabi, mums moderatoriaus padovanota vieta parodyti savo kuklius ar brandžius kūrinius, faktiškai yra fotografavimo mokykla. Mėgėjas, o ypač naujai atėjęs, tiesiog trokšta sužinoti, kas jo nuotraukoje yra gerai, o kas blogai. Na, su naujokais dar nesismulkinama, bet jau šiokią tokią patirtį įgijusiems ir gavusiems pagaliuką, kitą , tų kritinių pastabų privengiama duoti, nes žinai, kad gali sulaukti atgalinio ryšio Laughing O jiems kaip tik reikia kuo daugiau kritinių pastabų, o ne vien tik tenkintis gavus 3 ar 4.5. O kodėl ne 5, a???? Laughing Laughing
Jei jūs pritartumėte mano pasiūlymui, ar moderatorius negalėtų padaryti taip, kad komentatoriaus nesimatytų (gali būti rodomas tik jo jau pasiektas lygis)?


Paskutinį kartą redagavo Gintaras Vitulskis, 2008 10 09 20:29 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas tendence    2008 10 09 19:27      

komentarus dažniau rašo norėdami pagirti ar pasimeilinti, kaip tada be vardo?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2008 10 09 19:57      

Gintaras Vitulskis rašo:
ar jūs pritartumėte mano pasiūlymui neįvardinti komentarų autoriaus? Ši nuostabi, mums moderatoriaus padovanota vieta parodyti savo kuklius ar brandžius kūrinius, faktiškai yra fotografavimo mokykla. Mėgėjas, o ypač naujai atėjęs, tiesiog trokšta sužinoti, kas jo nuotraukoje yra gerai, o kas blogai. Na, su naujokais dar nesismulkinama, bet jau šiokią tokią patirtį įgijusiems ir gavusiems pagaliuką, kitą , tų kritinių pastabų privengiama duoti, nes žinai, kad gali sulaukti atgalinio ryšio Laughing O jiems kaip tik reikia kuo daugiau kritinių pastabų, o ne vien tik tenkintis gavus 3 ar 4.5. O kodėl ne 5, a???? Laughing Laughing
Jei jūs pritartumėte mano pasiūlymui, ar moderatorius negalėtų padaryti taip, kad vertintojo nesimatytų (gali būti rodomas tik jo jau pasiektas lygis)?


butu idomu tik su viena salyga jei komentatorius nori likt anonimas


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas UTOPIA    2008 10 09 20:11      

Man atrodo, kad kai rodomas yra autorius komentaro, tuomet yra isvengiama kvailu, neargumentuotu komentaru uz kuriuos komentaro autorius yra atsakingas, jei jis nebebus ivardijamas, tai pasipils daug ale spam'o , nekonstruktyvios kritikos;)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2008 10 09 20:16      

UTOPIA rašo:
Man atrodo, kad kai rodomas yra autorius komentaro, tuomet yra isvengiama kvailu, neargumentuotu komentaru uz kuriuos komentaro autorius yra atsakingas, jei jis nebebus ivardijamas, tai pasipils daug ale spam'o , nekonstruktyvios kritikos;)

O jei anoniminio autoriaus komentarus galetu trinti fotografijos savininkas ?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gintaras Vitulskis    2008 10 09 20:24      

tendence rašo:
komentarus dažniau rašo norėdami pagirti ar pasimeilinti, kaip tada be vardo?

Ir dėl to būtų gerai, nes gavus pagiriamąjį žodį pasijunti skolingu Smile Man patiko vieno dalyvio pasakymas, kad jis patyliukais, savęs neįvardindamas, įvertina kitų darbus teigiamai, o jei turi kritinių pastabų, tai jas ir išsako atvirai. Bet...dažnas žinom kuo tai baigiasi Laughing


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gintaras Vitulskis    2008 10 09 20:28      

Saulius rašo:
UTOPIA rašo:
Man atrodo, kad kai rodomas yra autorius komentaro, tuomet yra isvengiama kvailu, neargumentuotu komentaru uz kuriuos komentaro autorius yra atsakingas, jei jis nebebus ivardijamas, tai pasipils daug ale spam'o , nekonstruktyvios kritikos;)

O jei anoniminio autoriaus komentarus galetu trinti fotografijos savininkas ?

Aš kaip tik ir turėjau omenyje, kad komentarai būtų rašomi anonimiškai, kaip kas vertina, tegu bus paslaptis Laughing Laughing Jei komentaras absoliuti nesąmonė, tai į ją sureaguos ir kiti komentatoriai ir pirminio komentaro jau bus neįmanoma ištrinti Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 10 09 20:34      

Gintaras Vitulskis rašo:
<..>
Man patiko vieno dalyvio pasakymas, kad jis patyliukais, savęs neįvardindamas, įvertina kitų darbus teigiamai, o jei turi kritinių pastabų, tai jas ir išsako atvirai. Bet...dažnas žinom kuo tai baigiasi Laughing


Jei ka nors domina tik balai, tai jis amatininkas, o ne kurejas, nes jis parduda savo darba .... tada tegul bijo ....


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gintaras Vitulskis    2008 10 09 20:44      

Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
Gintaras Vitulskis rašo:
<..>
Man patiko vieno dalyvio pasakymas, kad jis patyliukais, savęs neįvardindamas, įvertina kitų darbus teigiamai, o jei turi kritinių pastabų, tai jas ir išsako atvirai. Bet...dažnas žinom kuo tai baigiasi Laughing


Jei ka nors domina tik balai, tai jis amatininkas, o ne kurejas, nes jis parduda savo darba .... tada tegul bijo ....


Ramūnai, Jums bepigu taip kalbėti, o kiekvienas, nepasiekęs Jūsų lygio, žino, kaip gali skaudžiai jam tai atsiliepti, o jeigu dar jis ir klysta... Beje, kūdros narių komentarai turėtų būti neanonimiški, nes jūs esate kaip ir mūsų mokytojai Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2008 10 10 15:37      

Gintaras Vitulskis rašo:

Ramūnai, Jums bepigu taip kalbėti, o kiekvienas, nepasiekęs Jūsų lygio, žino, kaip gali skaudžiai jam tai atsiliepti, o jeigu dar jis ir klysta... Beje, kūdros narių komentarai turėtų būti neanonimiški, nes jūs esate kaip ir mūsų mokytojai Smile


Gintarai,

Norisi pakomentoti.

Apie "skaudziai": negi paciam skaudes "gavus 3jaku" mainais uz sazininga bei atvira tavo nuomone? Tegu skauda tiems, kurie "atgalini rysi" taip supranta. Ar skausma kitaip supranti?

Be to, pats supranti, kad kudros "pagaliai" yra silpnai konvertuojama valiuta, ju nepasidesi i banka, nenusinesi i kita foto portala etc etc, jei jau apie tai. Gera foto ir uztrajakinta yra gera o prastai ir keturi pagaliai menka paguoda.

O jei kalbet apie mokymasi, tobulejima, tai is viso nusiciurkst is trecio auksto ant tu pagaliu, kuriu vienintele prasme yra ta, kad gali laisviau naudotis kudra, israsyti lelija ir pan. Geresnis feedbackas yra atskiri komentarai, jei kazkas nepatingi ju parasyti. Galu gale, kudroje, kiek pastebejau, yra ne toks didelis jau skaicius aktyviu bei kokybiskai produktyviu autoriu, dauguma ju, manau, normaliai reaguoja i nuomone ir bus linke atsakyti tuo paciu o ne "skriausdami skaudziai". Negi tau rupi kaip elgsis KITI, jei tokiu bus? Protingi matys kad "Vitulski uztrajakino uz teisybe" ir gerbs ji kaip "bebaimi kari", o ar KITOKIU nuomone tau rupi?

Pabaigai pacituosiu viena minti issakyta pastarojo ketvirtadienio konkurso laureato (http://fotokudra.lt/aut.php?aut=1817)

"Mano supratimu fotografija atspindi zmogaus vidini pasauli ir tai, kaip jis jaucia ir suvokia aplinka. Fotografija - tai atviras kalbejimas apie save."

Tai ar verta pagaliuku/"griztamojo rysio" baime deti ant tu paciu svarstykliu su savo vidumi?

Qui audet adipiscitur/Who dares wins.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2008 10 10 16:05      

tai , kad chia lyg ne fotomokykla. nebent vat tokia skilti atidarytu kudra norintiems.
man tai nieko vertas butu komentaras nezhinant autoriaus. balai tai dzin , o vat parashys kazhkas komentara , nu ir zhiurek kaip suprasti tuomet? ar verta isiklausyti i tai ar chia neishmanelis shneka.
ten virshuj prie logo parashyta ish ko susideda FOTO KŪ DRA


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Simonas Valatka    2008 10 10 18:02      

Gintaro ideja gal ir nebloga, drisciau pavystyti toliau. Siulyciau taip:
- komentuoti gali tik uzsiregistrave vartotojai (kaip ir dabar)
- nuotraukos autorius mato tik komentatoriaus pagaliuku skaiciu
- visi parasyti komentarai kaupiasi komentaru autoriaus puslapyje (kaip ir dabar).

Tokiu budu kiek pasikeistu dabartine situacija su komentarais:
nebutu prasmes daryti aktyvia rinkodara (puiku, super, liuks, ++. Smile ir pan.), kuri dabartiniu metu sudaro didziuma komentaru
zinodamas, kad komentarai lieka jo puslapyje, autorius pagalvos (gal), ar rasyti nesamone


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vi.    2008 10 11 1:13      

ne, nu pagalių ir kitokių medžių galima rasti ir miške... neturiu jokio noro pavirsti pagaliuku ar bendrauti su pagaliuku. tikrai.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 10 11 1:46      

Gintaras Vitulskis rašo:
Ramūnai, Jums bepigu taip kalbėti, o kiekvienas, nepasiekęs Jūsų lygio, žino, kaip gali skaudžiai jam tai atsiliepti, o jeigu dar jis ir klysta... Beje, kūdros narių komentarai turėtų būti neanonimiški, nes jūs esate kaip ir mūsų mokytojai Smile

Gintarai, visi "pasieke TA lygi" buvome ir pelkeje ir panasiai. Kita vertus, kaip Adomas ir sake, pagaliukai nieko nereiskia ir veliau ar ansciau, jei stengsies ir dirbsi - bus ir jie.
Apie patarimus... visada stengiuosi patarti ar pasakyti kiek geriau dirbanciam zmogenui. Kaip zinia, ne visada tai padarau priimtina forma, kas mane zino - zino, kad mano "gal ir nieko" prilygsta daugelio kitu "puiku". Skupus pagyrimams, mieliau spardau uzpakalius ir tyliai sau i usa dziaugiuosi ju pasiekimais (tyliai, jiems to nesakydamas, kad neuzmigtu ant lauru). Yra ir tokie kurie graziai dirba (mano galva), as iziuriu kai kuriuos trukumus, bet jie fotografuoja tarkim gamta ... as nesijauciu pakankamai stiprus gamtos fotografijoje todel dazniausiai tyliu - nes, manau, kad nieko vertingo pasakyti negaliu. Tie kas dirba man artimesniuose zanruose .... pasisakau, jei manau kad darbas vertas pasisakymo, arba tik vertinu, jei sakyti nera ka.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Edita    2008 10 11 10:45      

Marijau*, kelintąkart suklustu ties tavo teiginiu, kad Kūdra - nėra mokykla. Manau kiek kitaip.
Tai yra mokykla, kur esam ir mokytojais, ir mokiniais. Mes gaunam pažymius-vertinimo balus. Komentarai (žinoma, jei tai nėra "+") - mokytojų pastabos apie namų darbus.
Juk būtent taip ir mokomės - komentuodami ir skaitydami kitų komentarus. Bent jau aš tik taip ir pradėjau suvokti, kas apskritai yra kompozicija. Ir esu tikra, kad kone kiekvienas kūdrietis pasakys, kad atėjęs į kūdrą daug ko išmoko.
Suprantu tavo poziciją. Bet toli gražu ne kiekvienas čia esantis jau yra atradęs save fotografijoje. Būtent Kūdra ir padeda ieškojimuose - komentarais ir pažymiais Smile

Kažkodėl neįkėlė komentaro po tavuoju Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2   3  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą