Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

Nepatinka vertinimo sistema

      Puslapiai: 1   2   3   4  

Pranešimas M. Adam    2008 7 24 22:22      

Zmogeliukai nemanot, kad vertinimo sistema yra dishova? Paskutiniu metu kiek yra teke pastebeti gerom fotkem sukrauna kazkas troikes ir vsio Smile Nekalbu apie savo darbus... nera jie super ir t.t. ir fotikas pas mane uz 300lt pirktas per rankas Very Happy ash tiesiog cia praivairiniu savo akirati. Man patinka nuotraukos, ir i parodas nueinu. Tiesiog kartais paziuri labai grazus darbai ir sukrauta belekiek trejetu, nekalbu dar apie tos zmogeliukus kurie prie savo nicko neturi palku Very Happy deda zmones savo fotkes i pelke kol ishbrenda is ten foto tai uztrunka labai labai ilgai tiesiog gal pradedam labiau ir i juos atsizvelgt Smile ir manau reikia pasakyti, visiem nepatinka vertinimo sistema tiesiog manau butu geriau kad rotytu balsavusiu zmoniu nickus ir balu skaiciu, gal tada nebutu tokiu kurie deda 3 net neziureja nuotrauku Smile tiesiog gal kas turit savo nuomones ir t.t. pasakykit savo mintis. Ai kas liecia ketvirtadienio fotokonkursa tai jam turetu buti atskira skiltis ir neturetu buti maisamos fotkes tarp bendru fotkiu nes tai tikrai trukdo... Yra dar daug spragu palikta, bet manau sitos pagrindines Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Bebras    2008 7 24 22:31      

tai jau buvo ne karta issakyta, paskaityk senesniuose forumo temose . Ir ko cia taip siandien visi sukilo-atsibudo, gal per daug anticiklonas veikia Smile
Mano nuomone del trejetu ( ir kitus mazinancius balu suma) , kad juos galetu palikt ir kad kistu tik vidurkis, o ne balu suma .


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Deividas    2008 7 24 22:39      

++++++++

Paskutinį kartą redagavo Deividas, 2008 11 12 17:48 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas M. Adam    2008 7 24 22:43      

Ponas Bebre, gal tiesiog zmonem jau pabodo, todel daug kas apie tai ir kalba. Ka administracija veikia ir t.t. nezinau kas kaip cia nesu domejasis ir forumu nelabai, todel matyt temas kartoju bet tai rasom kol kas atsizvelgs ir t.t Smile ar tiesiog ishtrins tema Very Happy jei moderatoriai negauna uz tai atlygio ir cia atlieka labdaringa veikla tai tegul ima is cia registruotu zmoniu nario mokesti pvz i menesi 5lt pervedimo budas sms ar bankas ir dzin Smile manau dauguma zmoniu cia ir liktu jiem tas dalykas netrukdytu, gal tik maziau ziopliu liktu Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Bebras    2008 7 24 23:10      

visu pirma as ne ponas , visu antra tikrai reikia pasidomet kam tas projektas priklauso ir kam jis cia yra Smile del pinigu jau kalbejo irgi Smile. Pagal sio projekto "aiskius" tikslus ir strategija (jie niekur neisdestyti), bet kuriuo momentu tokio projekto gali ir nelikti Smile nes kiek suprantu , cia yra kaip savo noru ir nemokama ( Open Source:) ) .
Ir tu atrodo ilgiau uz mane esi tam projekte, kiek pastebejau ir dauguma senu nezino kas kaip cia vyksta ir ypatingai naujokai del tu perejimu. Reiktu pries jungiantis i tokia sistema pasidomet, kur lendi Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Admin    2008 7 24 23:50      

Projektas priklauso man asmeniškai... O jis yra tam, kad žmonės galėtų kurti ir savo darbus rodyti kitiems. Tai yra atvira erdvė skirta eksponuoti darbus ir bendrauti. Projektas yra ir bus ilgai - pažadu. Taip, jis yra nemokamas, mėnesinio dalyvavimo mokesčio nenusimato. Gali tekti tik kartais reklamą pamatyti (neįkyria ir kartais net visai naudinga).

Administracija prižiūri, kad viskas veiktų, tyliai daro savo darbą ir tiek.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Simonas Valatka    2008 7 25 9:22      

Iš tiesų kaip drausminančia priemonę galima būtų autoriaus profilyje įvesti statistika - kiek balų kiti davė autoriui ir kiek balų jis davė kitiems. Manau, diskusija gerokai aprims, kai autoriai pamatys, kad daugiau balų gauna, negu duoda kitiems.

Jei tai nesudėtinga realizuoti, žinoma.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2008 7 25 9:26      

Amžina tema... kodėl jūs manote, kad jūsų darbai turi būtina visiems patikti ir kad niekas negali parašyti jums trejeto?Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 7 25 10:40      

Dieve dieve, ir vėl kaip maži vaikai...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 7 25 11:43      

aha, ir as noreciau suzinoti kas man pernai metais gruodzio pradzioje trajaka parase ...
trajaka parases - atsiliepk ... atsilyginsiu Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nendre    2008 7 25 12:58      

Administratoriui rasau, pastebejau, kad labai reikalingas tvarkdarys, kuris ivestu tvarka forume. tokiu paciu temu visa kruva, tie pastovus paverkslenimai, nu tegul buna, bet itariu reikia sukisti juos visus i viena tema ir lai verkslena ten toj temoj kaip visi cia skriaudziami. Zinau, kad kituose forumuose yra moderatoriai, kurie tiesiog ne toje temoje parasytas zinutes sumeta i teisinga tema. Reiks pagalbos tame, sakyk Wink


Ramūnai, as ten buvau - as !!!!!! Laughing


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 7 25 13:26      

Nendrė - Indrė Voicechovičienė rašo:

Ramūnai, as ten buvau - as !!!!!! Laughing



Kaip tu taip galejai .... mano gyvenimas buvo pastatytas ant kortos, o tu mane prazudei ....
na kagi, dabar pries tave nieko nesiimsiu .... bet kai "sukusi" - laikykis Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2008 7 25 13:30      

Tiems kas cia agituoja uz atvira meile ir seksa, patariu nukakti pasizvalgyti i artscene.lt Ten sistema sita sekmingai propaguoja, o ar nuo to kas nors pageretu, spreskite pasiskaite tenykscius forumus. Ypatingai rekomenduoju ta saita visiems neapsilusiems koju kandidatams.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2008 7 25 14:23      

Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
aha, ir as noreciau suzinoti kas man pernai metais gruodzio pradzioje trajaka parase ...
trajaka parases - atsiliepk ... atsilyginsiu Very Happy


O man gauti trajakai pades pasiruosti kito IV-tadienio temai, depresija jau dabar apniko mane gili nes uztrajakino keleta mano esminiu sedevru. is tos nevilties atsispausdinsiu minetus sedevrus kaip tapetus ir sienas issiklijuosiu Very Happy

trajakai stipriam darbui nepakenks o pitakai silpno neistrauks - that's it. na tures darbas 20 balu maziau, na praras viena palka - so what? kita padarysim ir idesim.

o siaip visur galioja 80/20 taisykle, kudroje taip pat.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Andrius Z    2008 7 25 15:42      

kaip jau kazkas minejo kazkurioje is siu temu kur visi nuskriausti ir nelaimingi
cituoju "davai paliekam tik lelijas ir penketus, kad visiems butu gera gyventi"


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2   3   4  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą