Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

Perku Pinhole

      Puslapiai:   1   2

Pranešimas Arnis    2008 6 26 22:01      

Moki daug gudriu zodziu Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Bebras    2008 6 26 23:28      

Mano nuomone, isvis atrodo , kad ta laika zaidziant su pinholu, gali tai padaryti ir foto redaktorium ta pati rezultata, ar ne tas pats laikas sugaistamas ( nebent labai jau patinka ta procesas Smile ) .

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arnis    2008 6 27 10:10      

Na tai jau nebebus pinhole ;] bus digitalhole

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2008 6 27 10:18      

Bebras rašo:
Mano nuomone, isvis atrodo , kad ta laika zaidziant su pinholu, gali tai padaryti ir foto redaktorium ta pati rezultata, ar ne tas pats laikas sugaistamas ( nebent labai jau patinka ta procesas Smile ) .

pinholes viena ish pagrindiniu esmiu ir yra fotografavimas per skylute ,vaizdo atvirkshtinis atspaudas ant jautrios fotomedzhiagos be leshiu pagalbos.
o tai ka tu su PS padarysi,niekaip nesiskaitys pinholu,bus tiesiog prishopintas kadras ir tiek.ir jei kazhka apgausi tuom,jis vistiek pinholiniu netps Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas geriuArbata    2008 6 27 10:38      

Bebras rašo:
Mano nuomone, isvis atrodo , kad ta laika zaidziant su pinholu, gali tai padaryti ir foto redaktorium ta pati rezultata, ar ne tas pats laikas sugaistamas ( nebent labai jau patinka ta procesas Smile ) .


8-10mm objektyvas ant pilnos matricos zinai kiek kainuos? Smile prishopink Tai! Smile)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Juozapas    2008 6 27 14:36      

hmmmmm Wink

Paskutinį kartą redagavo Juozapas, 2008 7 10 8:40 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2008 6 27 15:01      

Juozapas rašo:
Bebras priklauso konkreciai zmoniu grupei, kuri iki siol nesupranta, kad ne viskas auksas, kas auksu ziba Wink

papasakok geriau ,kaip AUTO objektyva pardavinejai.gal ten Bebras teiravos ? Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 6 27 15:39      

kam iš viso fotografuot, šikną nuo kompo pakelt, jei viską su fotošopu nusipiešt galima..

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ignas Butėnas    2008 6 29 11:36      

hideo rašo:
kam iš viso fotografuot, šikną nuo kompo pakelt, jei viską su fotošopu nusipiešt galima..

Jo as ir taip sakau Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas tendence    2008 6 29 12:13      

Idomu, kaip jus sikna ant kompo padeje paisot? Ir ar labai lengva su photosopu pinhole imituot?

Paskutinį kartą redagavo tendence, 2008 6 29 16:43 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Bebras    2008 6 29 12:37      

As is tu kuris isvis nenaudoja PS, o del aukso, tai galiu pasakyt, kad daugumai svarbu procesas, negu pats rezultatas, tai realiai to aukso isvis nereikia, tai dazniausiai tikrai graziau yra piesiniai negu tokia fotografija. Ir dazniausiai jie tam daugiau laiko skiria negu paciam kadro sukompanavimui vaizdo ieskiklyje. Tai man ekvivalaentu darbui su PS, tik praeitame procese yra tik siurprizo efektas (arba visisko kadro sugadinimo efektas:) ) . Ir tai yra mano nuomone. Jos galit kaip "istatymo" tiesiogiai ir nepriimt. Ir galutiniame variante kaip be skaitmenos atsiranda tas rezultatas webe Smile

o del obejektyvu 8-10mm full framui, tai galim ir isvis be objektyvu ekspermentuoti, pas rusus daug tokiu ekspermentu yra:)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Remigijus Žilinskas    2008 6 30 15:53      

Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą