Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Naujienos
 

Fotokudros knyga-zurnalas

      Puslapiai:   1   2   3  

Pranešimas Snaržas    2008 5 24 13:14      

Walldis rašo:
As visada uz .....


Lai adminai ramiai adminuoja ir nesuka sau galvos del to nuostolingo projektoprojekto,tiems kurie nesate aptureje dzhiaugsma suorganizuoti paprashchiausio katalogelio suorganizavimu pasakysiu ,kol neishleidi koki spausdini atrodo ,kad tavo projekta ir laukia visa Lietuva-Europa_ Romos Popiezhius,pirma diena po atspausdinimo ,pasijunti,kad atsidurei prie 1,5 t popieriaus kalno ,kuris reikalingas Tau man ir ...daugiau niekam...
gal todel ir iki shiol neturiu ishsileides ne vieno savo darbu leidinio ,nors esu apipavidalines koki 80 tech. literaturos knygeliu,kuriu vargu bau irgi ar reikejo kammmmmm tai Tiesa ...Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Jonas Balandis    2008 5 24 19:53      

Algimantas Snarskis rašo:
Walldis rašo:
As visada uz .....


Lai adminai ramiai adminuoja ir nesuka sau galvos del to nuostolingo projektoprojekto,tiems kurie nesate aptureje dzhiaugsma suorganizuoti paprashchiausio katalogelio suorganizavimu pasakysiu ,kol neishleidi koki spausdini atrodo ,kad tavo projekta ir laukia visa Lietuva-Europa_ Romos Popiezhius,pirma diena po atspausdinimo ,pasijunti,kad atsidurei prie 1,5 t popieriaus kalno ,kuris reikalingas Tau man ir ...daugiau niekam...
gal todel ir iki shiol neturiu ishsileides ne vieno savo darbu leidinio ,nors esu apipavidalines koki 80 tech. literaturos knygeliu,kuriu vargu bau irgi ar reikejo kammmmmm tai Tiesa ...Smile


ačiu Algimantai, kai sakant viniojam ant ūso Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Snaržas    2008 5 24 20:02      

Jonas Balandis rašo:
Algimantas Snarskis rašo:
Walldis rašo:
As visada uz .....


Lai adminai ramiai adminuoja ir nesuka sau galvos del to nuostolingo projektoprojekto,tiems kurie nesate aptureje dzhiaugsma suorganizuoti paprashchiausio katalogelio suorganizavimu pasakysiu ,kol neishleidi koki spausdini atrodo ,kad tavo projekta ir laukia visa Lietuva-Europa_ Romos Popiezhius,pirma diena po atspausdinimo ,pasijunti,kad atsidurei prie 1,5 t popieriaus kalno ,kuris reikalingas Tau man ir ...daugiau niekam...
gal todel ir iki shiol neturiu ishsileides ne vieno savo darbu leidinio ,nors esu apipavidalines koki 80 tech. literaturos knygeliu,kuriu vargu bau irgi ar reikejo kammmmmm tai Tiesa ...Smile


ačiu Algimantai, kai sakant viniojam ant ūso Wink



Sukonkretinkite,nesupratau replikos...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Jonas Balandis    2008 5 24 20:10      

"pasijunti,kad atsidurei prie 1,5 t popieriaus kalno ,kuris reikalingas Tau man ir ...daugiau niekam... "


ačiu už patarimus


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gintaras Vitulskis    2008 5 25 9:07      

Jei bent viena mano fotografija patektų leidinin, tam reikalui paaukočiau 500 Lt. Gal ir daugiau tokių DURNIŲ atsirastų, jei žinotų iš anksto, kieno foto galėtų patekti į pirmąjį leidinį? Smile)))))))))

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Snaržas    2008 5 25 10:19      

Gintarai,turite neblogu nuotrauku -siuskit i laikrashchius...dar Jums primokes...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2008 5 25 10:30      

Su tais laikrasčiais.. ir mano buvo spausdintos, ir dar žinau daugiau žmonių, bet negirdėjau dar kad kažkas iš to būtų užsidirbęs Smile Dažniausiai, tai labai gražiai padėkoja.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Snaržas    2008 5 25 10:40      

Mindaugas Eglinskas rašo:
Su tais laikrasčiais.. ir mano buvo spausdintos, ir dar žinau daugiau žmonių, bet negirdėjau dar kad kažkas iš to būtų užsidirbęs Smile Dažniausiai, tai labai gražiai padėkoja.


Mindaugai ,aš negesinu iniciatyvos,aš žinau ,kad yra kudra,yra pelke ir yra liūnas...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gintaras Vitulskis    2008 5 25 10:48      

Algimantas Snarskis rašo:
Gintarai,turite neblogu nuotrauku -siuskit i laikrashchius...dar Jums primokes...

Ačiū, 15 min. jau yra atspausdinęs, man gerai ir už ačiū, bet nepasitikiu savo darbais, atliktais su muiline, kai yra tiek profesionalių fotografųSmile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2008 5 25 10:50      

Ne, čia šiaip... nesusijes su tema komentaras. Čia apie laikrasčius ir jų spausdinamas nuotraukas. O dėl temos, tai gerai, kai aiški nuomonė pasakoma.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2008 5 25 11:03      

Žiurnalas, knyga, o gal metraštis... Gera minti any way. Prisidėčiaukuo gakėčiau, tik nežinau kuo galėčiau prisdėti Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Antanas M    2008 6 10 13:54      

O gal visgi verta pabandyti į tą liūną. Kaip kadabrius sako, nerizikuosi - nepridėsi (nepasmirsi)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 6 10 21:45      

O ar kas nors kalbejo apie uzsidirbima ....

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Svetlana Batura    2008 6 11 0:02      

Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
O ar kas nors kalbejo apie uzsidirbima ....

nda... duok Dieve atsipirktu Confused
O jeigu rimtai tai labai jau daug kas priklauso nuo leidiniui suteikiamo statuso ir reiksmingumo visuomenes atzvilgiu... na dar visokie populiarinimai, gudrus ejimai, reikalingi elito draugai... uoj. Labai plati tema... Bet svajone grazi Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas justycija_justina gaidyte    2008 6 11 13:26      

mintis puiki...paskaiciau tikrai ne visus komentarus, bet ar jus pagalvojote apie finansavima is kulturos ministerijos? jie mielai remia tokius reikalus, tik reikia paraiska pateikti ir projekto pristatyma labai puiku padaryti, bet zinoma visa sita reikala reikia daryti per kokia nors VsI...Deja siemet jau pavelavom su paraisku padavimu jei ka.. bet juk galima butu kitiems metams pasiruosti...

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą