Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Naujienos
 

Negaliu įkelt serijos

     

Pranešimas    2008 5 26 7:34      

kiek siunčiu vis nera foto ,rašo kad įketa o kūdroje neikelta o iš naujo negaliu įkelt nes rašo kad prieš minute įkelete ,gal ką netaip darau įkeliu pagal eile ,po viena po to paspaudžiu toliau parašau pavadinima , įkelt paspaudžiu ir tuoj atsiranda naujausios foto, o mano nera Sad Rolling Eyes ,norint įkelt iš naujo reikia laukti kitos dienos ,nesuprantu gal koks čia pokštas ar jau labai prastos foto mano(::: nežinau kaip ir galvot ,Noriu patarimo Exclamation

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Daiva Kalinauskaitė    2008 5 26 7:40      

"toliau" reik spaust visas serijos foto sukelus.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2008 5 26 7:41      

rašo:
kiek siunčiu vis nera foto ,rašo kad įketa o kūdroje neikelta o iš naujo negaliu įkelt nes rašo kad prieš minute įkelete ,gal ką netaip darau įkeliu pagal eile ,po viena po to paspaudžiu toliau parašau pavadinima , įkelt paspaudžiu ir tuoj atsiranda naujausios foto, o mano nera Sad Rolling Eyes ,norint įkelt iš naujo reikia laukti kitos dienos ,nesuprantu gal koks čia pokštas ar jau labai prastos foto mano(::: nežinau kaip ir galvot ,Noriu patarimo Exclamation
neparašiau kam taip nesiseka įklet, tai va man birute4 tai vagsta Sad

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2008 5 26 7:44      

spudžiau, rodos viska dariau ok Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas L.    2008 5 26 12:46      

Kažkas su vartotoju "birute4" netvarkoj, nes siunčiant privačią žinutę rašo "Tokio vartotojo nėra". Gal tarpas vartotojo pavadinimo gale yra ar kas nors kitka?

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą