Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Naujienos
 

Canon EOS 450D

      Puslapiai:   1   2

Pranešimas hideo    2008 2 06 22:28      

Rimantas Steponavičius rašo:
O jei kokybiškai atspausdinta, arba ant labai gero monitoriaus, tai kas čia žino, įgudus akis gal ir atpažintų... Smile


kažin kas daugiau - 100 ar 100.00? Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytautas Trasikis    2008 4 13 10:49      

Truputy pavėluotai, bet gal niekis. 450D jau lietuvoje ir galima išbandyti Vilbros parduotuvėje Smile Truputy pareklamuosiu Very Happy Kažin kokia jo kaina bus?

2008 04 11
Canon EOS 450D....

Canon EOS 450D jau Vilniuje - specializuotame foto prekių salone VILBRAFOTO Švitrigailos 11B. Kviečiame visus išbandyti ir užsisakyti labai laukiamą naujieną iš Canon SLR šeimos.

Kitą savaitę išbandyti fotoaparatą EOS 450D bus galima ir VILBRAFOTO salonuose Kaune bei Klaipėdoje, tačiau užsisakyti galima jau dabar - reikia tik atvykti į mūsų salonus.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nerijus    2008 4 13 14:16      

[quote="hideo"]
geriuArbata rašo:
as nesivadovauju tokiu zmoniu kaip Ken Rockwell zodziais Smile


smagu, kad turi savo nuomonę Smile


hehe siek tiek faktu apie Ken Rockwell Smile
http://www.bahneman.com/liem/blog/article.php?story=Ken_Rockwell_Facts


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rokas P    2008 5 25 20:54      

EOS 450D - naujasis mano aparatas. Kol kas esu patenkintas. Toks iš manęs ir fotografas aišku. Tiksliau, aš be ypatingų reikalavimų - juk "aparatas dar ne viskas, optika yra viskas" Wink


Dveji metai su Canon EOS 20D darbe (reportažinė foto). Po kelionės į vieną egzotišką šalį supratau, ką reiškia pačiam neturėt normalesnio aparato. Taip po visokių muilinių, gimė jis, - 450D.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aphex    2008 5 25 22:18      

Buvau jau pries menesi 450D issinuomaves fotorent.lt, aisku norejau 40D, taciau buvo like tik nauji 450D. Tai ir paemiau su 70-200 f/2.8 IS Smile Vienintelis trukumas, kad mano rankai jis per mazas ir vietos mazajam pirstui nera. O visa kita, man patiko.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramus    2008 5 26 10:36      

Esu patenkintas del keleto priezasciu: auto iso , uzdejo guma (rankom patogiau ,a kai grip'a isigysiu bus visai gerai:) ,
aisku buciau emes 40D bet geriau optikai pataupysiu:)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2008 5 26 11:06      

Rokas P rašo:
EOS 450D - naujasis mano aparatas. Kol kas esu patenkintas. Toks iš manęs ir fotografas aišku. Tiksliau, aš be ypatingų reikalavimų - juk "aparatas dar ne viskas, optika yra viskas" Wink


Dveji metai su Canon EOS 20D darbe (reportažinė foto). Po kelionės į vieną egzotišką šalį supratau, ką reiškia pačiam neturėt normalesnio aparato. Taip po visokių muilinių, gimė jis, - 450D.


20d nelabai muiline Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rokas P    2008 5 26 11:37      

Dangus rašo:
Rokas P rašo:
EOS 450D - naujasis mano aparatas. Kol kas esu patenkintas. Toks iš manęs ir fotografas aišku. Tiksliau, aš be ypatingų reikalavimų - juk "aparatas dar ne viskas, optika yra viskas" Wink


Dveji metai su Canon EOS 20D darbe (reportažinė foto). Po kelionės į vieną egzotišką šalį supratau, ką reiškia pačiam neturėt normalesnio aparato. Taip po visokių muilinių, gimė jis, - 450D.


20d nelabai muiline Smile


Tai žinoma, kad ne. Aš turėjau omeny nuosavas muilines. EOS20 - darbinis aparatas, jo į keliones (asmenines) nesivežioju. Tekdavo apsiribot nuosavom muilinėm. Tada atsibodo, o va tada - gime 450 Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rokas P    2008 5 31 20:48      

Beje, gal kas nors netyčia girdėjo, kada pasirodys EOS450D baterijų grip'as ir kokia kaina?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas VD    2008 5 31 21:14      

Smile paprastas, geras, patogus fotoaparatas .Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas LB    2008 7 14 13:11      

o 400D paemus i rankas iskarto mest norisi Very Happy 450D nezymiai geriau

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramus    2008 7 14 16:55      

nu fotohobis jau tipo turi BG 450D....

http://www.fotohobis.lt/item.php?id=9,425

nors as asmeniskai paemiau lygiai toki pat uz 315 tik be uzraso Canon...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Shestavickas    2009 10 04 10:54      

Pigiai parduodų nenaudotą Canon 450D
Su 18-55mm f/3.5-5.6 IS
Foto objektyvų , dėže ir dokumentais ,
vienerių metų garantiją .
Pristatimas į namus !!!
Tik už 1400 Lt

Tel :. 860480133


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą